Blog o módě a životě obecně

TÝDEN.CZ

24. 3. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Koktejlové šaty jako univerzální doplněk šatníku

Autor: Zdenka Vyhlídalová

21.06.2018 08:48

 Volnejsi koktejlove saty bez rukavu ze silnejsiho materialu cernobile S-226-BK-WE.jpg

Dříve jsem šaty příliš nekupovala mimo jiné také proto, že jsem je neměla kde unosit. Spíše jsem chodila v kalhotách, které jsem doplnila o nějaký top, nebo triko. S přibývajícím věkem jsem šatům ale přišla na chuť a naprosto jsem si je zamilovala. Prostřednictvím tohoto článku bych ráda ukázala cestu k šatům i dalším ženám a pomohla jim s výběrem správného modelu.

Malé černé šaty jako jeden z nejuniverzálnějších kousků šatníku

Chápu, že spousta žen nechce investovat do kousku oblečení, ve kterém někam vyrazí jednou za rok. Ale tak tomu rozhodně nemusí být. Vhodným řešením jsou malé černé šaty, nebo koktejlové šaty, které se dají nosit asi na tisíc způsobů a dokonce na nejrůznější příležitosti. Konkrétně malé černé šaty jsou jedním z nejuniverzálnějších kousků oblečení, které můžete navíc vybírat v mnoha různých délkách- záleží na tvaru Vaší postavy a na tom, co si chcete, nebo můžete dovolit. Jejich výhodou je, že stačí změnit boty, kabelku a několik menších doplňků a celý outfit se rázem zcela promění. Malé černé šaty tak můžete využít s barevnými doplňky a menšími šperky na párty, večírku, zahradní oslavě apod., ale v kombinaci s výraznějšími šperky laděnými do stříbrné, nebo zlaté barvy a podobně zvolenými botami + kabelkou v nich můžete bez obav vyrazit na ples, svatbu, nebo jinou formálnější společenskou událost.

Koktejlové šaty seženete na tisíc způsobů

Výhodou koktejlových šatů je v dnešní době fakt, že je můžete pořídit v mnoha nejrůznějších provedeních a barvách. Na své si tak přijdou jak ženy a dívky, které chtějí v pestrobarevných kratších šatech nad kolena ukázat své štíhlé nohy, tak i ostatní, které se příliš odhalovat nechtějí. Díky své velmi univerzální délce (většinou několik cm na kolena, ke kolenům, nebo mírně pod kolena) a spíše jednoduššímu, avšak ne méně atraktivnímu střihu jsou koktejlové šaty vhodné pro různé příležitosti. Ve většině modelů můžete bez obav vyrazit na koktejlový večírek, zahradní párty, venkovní svatbu, procházku městem, nebo do pracovního života, ale můžete si dnes zakoupit i koktejlky z nejrůznějších hodnotnějších materiálů (mimo jiné i krajkové), ve kterých můžete klidně vyrazit na nejrůznější společenské události.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Zdenka Vyhlídalová

Inspirace především pro dívky a ženy v trendech oblékání, ale i posílení seběvědomí, rady do partnerského života apod.
1280bd5.jpg
Oblíbenost autora: -

O autorovi

Aktivní, cílevědomá mladá žena se zálibou v módě a aktivním životním stylu. Miluju svou práci, partnera životní volnost.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA